Faktori, kas ir jāievēro, pērkot māju

Spread the love

Ja jūs domājat par mājas pirkšanu, šis saraksts var palīdzēt atrast meklēšanu labajā kājā. Kaut arī istabu skaits, virtuves stāvoklis un pagalma lielums ir svarīgi, pirms jūs veicat piedāvājumu, ir citas lietas, par kurām jāapsver. Apsveriet šos faktorus.

Atrašanās vieta

Viņi saka, ka trīs vissvarīgākās lietas, kas domāt par to, ka pērkot mājās, ir atrašanās vieta, atrašanās vieta un atrašanās vieta.

Jūs varat dzīvot ar gandrīz jebkuru nepilnību mājās, ja jums patīk apkārtne un jūsu kaimiņi. Jūs varat mainīt gandrīz visu citu. Bet, kad nopircis, jūs nevarat mainīt savas mājas atrašanās vietu. Kad jūs ejiet mājās, apsveriet iespējamo māju tuvumu jūsu darbam, apkārtnes šarmu, to, kā mājās atrodas partija, piekļuves vieglums, kaimiņu troksnis, satiksme un mājdzīvnieki, kā arī pieeja parkiem, iepirkšanās, skolas un sabiedriskais transports.

Vietne

Apmeklējiet vietni pēc atrašanās vietas. Ja mājā atrodas kalns, vai tas ir skats, pārejošs pagrabs vai daudzas kāpnes, lai kāpt? Vai kaimiņu logi izskatās tieši mājās? Vai pagalms ir piemērots bērniem, mājdzīvniekiem, dārzkopībai vai citiem mērķiem? Vai pieeja īpašumam ir droša attiecībā uz piebraucamais ceļš vai kāpnes pie durvīm?

Kaimiņattiecības

Pārliecinieties, ka apkārtne, nevis tikai māja, atbilst jūsu vēlmēm.

Viņi saka, ka jums vajadzētu piederēt mazākajai mājai skaistākajā apkārtnē, kuru jūs varat atļauties. Jums būs lielisks skats! Brauciet pa darba dienām un brīvdienām, dienas laikā un vakarā. Vai tuvumā esošās mājas ir atbilstošas ​​izmēriem un funkcijām? Vai kaimiņi saglabā pagalmu tīru un kārtīgu, vai tur ir vecas automašīnas un trash?

Vai apkārtne ir pietiekami droša, lai cilvēki varētu staigāt, braukt vai velosipēdus, un vai bērni spēlē laukos?

Mājas krāpšanās apelācija

Jūsu mājās vajadzētu atspoguļot jūsu dzīvesveidu. Vai jūs dzīvojat neizmantotu dzīvi? Tad jūs, iespējams, nevēlaties oficiālu Viktorijas vai Tudora stila māju. Kaut kas vienkāršāks un mūsdienīgāks varētu būt kārtībā. Apskatiet ārējās iezīmes. Ķieģeļu māju ir vieglāk uzturēt, ja vien, protams, jūs dzīvojat zemestrīcē pakļauto zonu. Pajautājiet sev, vai jumts ir labā stāvoklī. Vai ainavas ir pievilcīgas un ir ietves, kas ved uz mājām droši?

Izmērs un grīdas plāns

Jūs domājat iegādāties savu sapņu māju. Bet vai tavs sapnis mājās ir nepraktisks? Vai jums patiešām ir nepieciešamas četras guļamistabas un četras vannas, ja dzīvojat vienatnē? Liela māja var dot jums papildus vietu, ko vienmēr meklējāt mājas birojā vai amatniecības vai mākslas projektos. Bet jūs maksāsit augstākus apkures rēķinus un saņemsit augstākus nodokļus. Tas aizņems vairāk mēbeļu, lai to aizpildītu, un naudu izdaiļot. Padomājiet par to, kā tiks izmantota jauna mājas telpa un vai tā atbilstu jūsu dzīvesveids tagad un nākotnē.

Guļamistabas un vannas istabas

Izlemiet, cik daudz guļamistabu un vannas istabu jums patiešām vajadzīgs, un tikai apskatīt mājas, kas atbilst jūsu kritērijiem.

Būtu kauns, lai iemīlētos mājīgā, burvīgā kotedžā, kas vienkārši nav pietiekami liela. Papildu guļamistaba vienmēr ir plus, jo to var izmantot mājas birojā, amatniecības studijā vai viesu numuros. Ja jūs domājat, ka pievienojat vēl istabu vēlāk, noteikti konsultējieties ar arhitektu, kurš var jums ieteikt kosmosa plānošanu, partiju izmantošanu un pilsētas noteikumus.

Virtuve

Ja virtuve ir jūsu mājas sirds, neapdzīvojieties mājās ar virtuvi, kas vienkārši nedarbosies. Jūs vienmēr varat pārveidot, bet tas ir ļoti dārgs. Vai jūs varat vienkārši nomainīt skapju virsmas un countertops? Vai lēts pārveidojums būs pietiekams? Neuztraucieties par ierīcēm, jo ​​tās parasti var viegli nomainīt.

Skapīši un glabāšana

Gados vecākiem mājokļiem ir mazi skapji un nav daudz vietas. Ja jums ir daudz sporta aprīkojuma, amatniecības piederumu, ārpus sezonas apģērba un brīvdienu rotājumi, pārliecinieties, ka jūs zināt, kur tas viss iet jūsu jaunajā mājā.

Jaunākām mājām parasti ir lieli skapji un daudz vietas. Jūs vienmēr varat pievienot glabāšanas vietu, bet, iespējams, jums ir jācenšas dzīvot telpās.

Logi un apgaismojums

Vai jums patīk spilgta saulainā istaba vai arī jūs mīlat privātumu? Apskatiet māju ar gaismu un saules gaismu prātā. Apskatiet elektrisko kontaktligzdu un armatūru atrašanās vietas. Vai viņi pielāgos jūsu apgaismojuma vajadzībām? Vai virtuvē ir padziļināts apgaismojums, ģimenes istabas apgaismojums un jauka lustra ēdamistaba? Ja nē, jūs varat tos pievienot vēlāk, bet tas ir jauki, ja tas notiek, kad jūs pārvietojat.

Finish Touches

Dažreiz visvienkāršākā māja izskatās iespaidīga, pateicoties uzstādītajām moldings, aparatūrai un kamīnam. Ja šie elementi jums ir svarīgi, meklējiet tos mājās, kad esat medījis, vai arī esat gatavs pievienot tos pēc tam, kad jūs pārvietojat.

Ja jūs saglabājat šos īpašos mājokļa elementus, jūsu mājas medības būs veiksmīgākas, un jūs, visticamāk, nonāksiet savās sapņu mājās.