Kādas Pampers autiņbiksītes izvēlēties

Spread the love

Jaunajiem vecākiem priekšā stājas dažādi izaicinoši uzdevumi un izvēles, jo viss vēl ir tik jauns un nezināms. Viena no lietām, ar ko nevajadzētu nošaut greizi, ir autiņbiksīšu izvēle. 

Pampers ir viens no vadošajiem autiņbiksīšu zīmoliem gan tepat Latvijā, gan arī visur pasaulē. Tā piedāvājumā ir visdažādākās autiņbiksītes, ko izvēlēties. Tas ir zīmols, kura prioritāte ir katra mazuļa priecīga, ērta un veselīga attīstība.

Lai neapjuktu plašajā piedāvājumā, šajā rakstā esam apkopojuši padomus par to, kādas Pampers autiņbiksītes izvēlēties tieši tavam mazulim.

Pampers piedāvājums – kā neapjukt?

Pirmkārt, ir vērts zināt, ka autiņbiksītes Pampers zīmola produkcijā tiek sadalītas astoņos dažādos izmēros. Vissvarīgāk ir izvēlēties sava mazuļa attiecīgo izmēru, pēc kura būs vienkāršāk izvēlēties autiņbiksītes.

Pampers izmēri veidoti šādās kategorijās:

 • Izmērs N:  <4kg
 • Izmērs 1: 4-6 kg
 • Izmērs 2: 5-8 kg
 • Izmērs 3: 7-12 kg
 • Izmērs 4: 9-16 kg
 • Izmērs 5:  >12kg
 • Izmērs 6:  >15 kg
 • Izmērs 7:  >18 kg

Otrkārt, ir vērts uzzināt citus kritērijus, kas ir svarīgi autiņbiksīšu izvēlē. Viens no tiem ir zīmols – tā reputācija galvos par savu produktu kvalitāti un uzticamību. Kad zīmols izvēlēts, tad ir jāizpēta tā piedāvāto produktu priekšrocības – laba uzsūkšanās spēja, maigums un elpojamība, kā arī elastība un ērtums.

Ieteikumi mammām:

 • Jaundzimušajiem vidēji būs nepieciešamas 7-8 autiņbiksītes dienā.
 • Pēc pirmajām dažām nedēļām jaundzimušajam būs nepieciešamas jau nedaudz mazāk – 5-6 autiņbiksītes dienā.
 • Jaundzimušie aug ātri, tāpēc tavs mazulis paliks vismazākajā izmērā vien dažas nedēļas.

Kad ir saprasts, kādas Pampers autiņbiksītes izvēlēties pēc mazuļa svara un citiem kritērijiem, tad var meklēt konkrētus produktus.

Kādas autiņbiksītes izvēlēties savam mazulim?

Plašas izvēles Bērnu autiņbiksītes atradīsi pašmāju interneta veikalā ABRANDS.lv. Galvenie zīmoli, kas parādās šajā piedāvājumā, ir Bella, Huggies un Pampers autiņbiksītes. Tā kā paši priekšroku sniedzam Pampers produkcijai un tās augstajai kvalitātei, tad šajā sadaļā apkopojums tieši par viņu produktiem.

Pampers Baby Dry

Pampers autiņbiksītes 4

Ja dienas laikā tavu mazuli piemeklē noplūdes, tad ir nepieciešamība izvēlētas tādas autiņbiksītes, kas spēj uzsūkt vairāk mitruma. Te palīgā nāks tāds Pampers variants kā Pamper Baby Dry autiņbiksītes. Tās rūpējas par īpaši efektīvu uzsūktspēju.

Baby Dry autiņbiksītes ir paredzētas nodrošināt līdz pat 12 stundu mitruma aizsardzību. Lai palīdzētu cīnīties ar neparedzētām noplūdēm, šīs autiņbiksītes ir ar īpaši izstrādātām noplūžu barjerām.

Pampers Premium Care and Protection

Pamperi lieliem bērniem

Neatkarīgi no tā, vai tā ir veiksme vai dzīves priekšrocības tehnoloģiski attīstītā valstī, vecāki mūsdienās var atbrīvoties no jebkāda stresa, kas saistītas ar mitriem autiņiem vai matračiem. Nākošie divi Pampers produkti, ko iesakām izvēlēties, ir Premiun Care un Premium Protection. Tie ir ražoti tā, lai tiktu nodrošināta īpaša aizsardzība pret noplūdēm un netīrumiem. 

Šīm autiņbiksītēm piemīt ātra uzsūkšanās un visaptveroša aizsardzība pret noplūdēm, kas nodrošina labāku piegulšanu. Iekšējais audums ir mīksts un zīdains. Tas ir veidots ar revolucionāru griezumu, kas aizsargā mazuļa vēderu. Šīm autiņbiksītēm piemīt patīkamas un neķīmisks aromāts, kas bloķē smaku.

New Baby auditņbiksītes jaundzimušajiem

Pampers jaundzimušajiem

Pampers New Baby autiņbiksītes ir šauri pieguļošas un viegli nostiprināmas pat neapmierinātam mazulim, kas nevēlas sadarboties. Tās ir radītas speciāli pašiem mazākajiem, lai atvieglotu jauno māmiņu ikdienu. 

Viena no labākajām šo autiņbiksīšu īpašība ir to pievilcība. Ja tu uztraucies par to, ka tava mazuļa dibens var izskatīties liels jaunajās autiņbiksītēs, tad Pampers New Baby produkts ir paredzēts tev. Autiņbiksītes ir ļoti pieguļošas, salīdzinot ar šķietami milzīgajām mazgājamām autiņbiksītēm, un vidukļa cilpiņas ir viegli nostiprināt pat izliektam jaundzimušajam.

Autiņbiksītes atrodas augstu mazuļa mugurā, kas, vismaz teorētiski, nozīmē, ka tās, visticamāk, saturēs. Tās ir arī ļoti absorbējošas.

Pampers Pants biksītes

Pampers lielie iepakojumi

Tiem, kas jau brīvi pārvietojas, piemērotas būs Pampers Pants autiņbiksītes, ko var jau saukt gandrīz par parastajām biksītēm. Pampers Pants nodrošina sausumu līdz 12 stundām, un tā sastāvā esošās mikropērles absorbē šķidrumus līdz pat 30 reizēm vairāk par bēŗna svaru.

Šīm autiņbiksītēm ir iebūvēts papildus ‘’miega’’ slānis, kas ātri uzsūc šķidrumus un nobloķē tos no mazuļa ādas ar papildu elpojošām mikroporām. Tās ļauj mitrumam pārvietoties no autiņbiksītes iekšpuses uz ārpusi, lai palīdzētu mazulim palikt sausam. 

Elastīgā jostasvieta pielāgojas dažādām mazuļa formām un kustībām, lai nodrošinātu pareizu piegulšanos visās pozīcijās.

Cerams, ka pēc šī raksta izlasīšanas tev ir skaidrs, kādas Pampers autiņbiksītes izvēlēties.
Ieskaties arī citos mūsu rakstos, kas tev varētu būt noderīgi, piemēram, mājokļa uzkopšanā – Iztīri dīvānu veiksmīgi vai Virtuves dizains ikvienai gaumei! Kā izvēlēties piemērotāko.